Geen categorie

Huurverlaging 2021

today20 maart 2021 124

Background

Is uw huur te hoog en uw inkomen laag ? Misschien kunt u huurverlaging krijgen. Dat komt door de afspraken die de huurdersorganisaties met Weller maakten op basis van het “Sociaal Huurakkoord”. Dat wordt in 2021 versterkt door een wettelijke regeling.

Als u wilt weten of uw huishouden in aanmerking komt, lees dan de info op https://www.woonbond.nl/eenmalige-huurverlaging-2021. Daar vindt u ook een voorbeeldbrief voor de aanvraag bij Weller. Maak de brief af en stuur die naar Weller t.a.v. Manager Wijken en Buurten, Postbus 2 6400AA Heerlen.

Let op !
Weller moet u een aanbod doen als u in aanmerking komt volgens de gegevens van de Belastingdienst. Als u na 2019 minder inkomen heeft of als u niet wilt wachten op het bod van Weller, vraag dan snel zelf aan.
Een huurverlaging heeft gevolgen voor de huurtoeslag. Geef altijd zelf de wijziging van de huur door aan de Belastingdienst.

Written by: Welbers

Rate it

Previous post

labelGeen categorie today4 maart 2021

De kracht van de buurt

De kracht van de buurt Het afgelopen jaar werden werklust en geduld binnen de Heerlense buurten en het Buurtgericht Werken op de proef gesteld. De deuren van buurthuizen bleven gesloten en de agenda’s waren leeg. Ondanks deze ongekende situatie, werd [...]

Read more


Similar posts

labelGeen categorie today26 augustus 2022

De bovengrondse buurtdag

Kom buurten bij de Bovengrondse!Hallo! Beste buren!Zaterdag 17 september hebben we alweer de derde ‘Bovengrondse Buurtdag’. Dit keer gaan we “on tour”. Het volledige programma blijft nog even geheim maar;….. muziek, voetbal, gezelligheid, eten, drinken, leuk voor jong en oud zijn een aantal tipjes van de sluier.Samen met Heksenberg-NEC, Sporting Heerlen, RKSV Groene Ster en [...]

Read more